Ziaja Ananas kosteuttava vartalomousse 160 ml
Ziaja ananas kiinteyttävä vartalomousse selluliittia vastaan. Kevyt ja raikas vaahtomainen koostumus on miellyttävä käyttää ja imeytyy nopeasti. Jättää iholle raikkaan ja energisoivan ananaksen tuoksun. Kosteuttaa ja silottaa vartalon ihoa.
Ziaja ananas kiinteyttävä vartalomousse selluliittia vastaan. Kevyt ja raikas vaahtomainen koostumus on miellyttävä käyttää ja imeytyy nopeasti. Jättää iholle raikkaan ja energisoivan ananaksen tuoksun. Kosteuttaa ja silottaa vartalon ihoa. Ananasuute ja kofeiini ehkäisevät selluliittia ja vilkastuttavat pintaverenkiertoa. Kiinteyttää ihoa ja parantaa ihon kimmoisuutta. Lopputuloksena pehmeän ja sileän tuntuinen iho. 90 % luonnollisia ainesosia. Vegaaninen.
Levitä vartalon iholle.
Aqua (Water), Isopropyl Palmitate, Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Ceteareth-20, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Caffeine, Ananas Sativus (Pineapple) Fruit Extract, Propylene Glycol, Enteromorpha Compressa Extract, Sodium Polyacrylate Starch, Carbomer, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum (Fragrance), Linalool, Sodium Hydroxide, CI 47005 (D&C Yellow No. 10), CI 16035 (FD&C Red No. 40)
| SKU | 5901887051909 |
|---|---|
| Tavaramerkki | Ziaja |
-
Remescar Eye Bags and Dark Circles silmänympärysvoide tuubi 8 mlTarjoushinta 29,18 € Normaalihinta 38,90 € -
Eucerin Hyaluron-Filler Epigenetic Serum 30 mlTarjoushinta 34,35 € Normaalihinta 45,80 € -
Avene Soothing Eye Contour Cream 15mlTarjoushinta 21,00 € Normaalihinta 28,00 €










